Projektet Tona - 0 m2 ne Rruga Butrinti

Kategoria: Shitje, Projektet Tona

Cmimi: €


Info mbi pronen

Siperfaqja 0 m 2 Tualet 2
Tipi Ballkon
Kati 7 Lloji prones Projekte
Dhoma 2 Gjendja E mobiluar
Kuzhinë 1 Hipotekë E hipotekuar
Distanca nga qendra Viti i ndërtimit
Rikonstruktuar Po Sipërfaqja totale m 2

Pershkrimi

Kompania "Saranda Real Estate" ofron për shitje projektin tonë të ri "Saranda Elite" në një ndërtesë moderne dhe me cilësi të lartë. Rezidenca "Saranda Elite" ndodhet shume prane plazhit me pamje nga deti te pakufizuar, ne vendndodhjen dhe vendpushimin turistik me te mire te qytetit, duke e bere ate nje Mundesi te Larte Investimi ! Pamje e papenguar e detit nga çdo apartament. Rezidenca është i një cilësie të lartë. Ajo ofron të gjitha kushtet që ju do të presnit nga një vendbanim luksoz. Ka parkim nëntokë, dhe ashensor. Kjo rezidence ofron apartamente me nje dhome gjumi, apartamente me dy dhoma gjumi dhe dy banjo dhe papafingo. Ndërtesa ka 7 kate. Në çdo kat ka tre apartamente, të gjitha me pamje nga deti.

Karakteristika

  Ashensor


Distanca

 50m
 50m
 100m
 20m

VendodhjaGet more details

Prona te ngjashme

Avatar

Vile - 284m2

Street Butrinti

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Avatar

Vile - 284m2

Street Butrinti

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Avatar

Vile - 361m2

Berdenesh

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Read More