Projektet Tona - 60 m2 ne Rruga Butrinti

Kategoria: Shitje, Projektet Tona

Cmimi: €


Info mbi pronen

Siperfaqja 60 m 2 Tualet 1
Tipi 1+1 Ballkon 1
Kati Lloji prones Projekte
Dhoma 1 Gjendja E mobiluar
Kuzhinë Hipotekë E hipotekuar
Distanca nga qendra Viti i ndërtimit
Rikonstruktuar Po Sipërfaqja totale 60m 2

Pershkrimi

' Horizon Residence ' është projektuar për të siguruar pamjen e pa ndërprerë të detit mesdhetar nga çdo cep i ndertimit. Ajo është e vendosur në qytetin prestigjoz të Sarandës duke shijuar pamjet panoramike të pafundme të detit. Kjo pronë gëzon një vend me të vërtetë të privilegjuar dhe të shkëlqyeshëm duke u gjendur në pjesën e re të Sarandës dhe duke pasur plazhin e vet privat. Kompleksi eshte i përbërë nga tre ndërtesa luksoze me katër kate, të kombinuara me komoditetin dhe hijeshine e projektimit e nderthurur me kualitetin dhe cilesine me te mire te ndertimit. Ndërtesat luksoze do të përfshijnë 30 apartamente ,si dhe përmban kopshte të bukura dhe pamje spektakolare të detit

Karakteristika


Distanca

 50m
 20m
 100m
 30m

VendodhjaGet more details

Prona te ngjashme

Avatar

Vile - 284m2

Street Butrinti

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Avatar

Vile - 284m2

Street Butrinti

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Avatar

Vile - 361m2

Berdenesh

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Read More