Projektet Tona - 130 m2 ne Rruga Butrinti Sarande

Kategoria: Shitje, Projektet Tona

Cmimi: €


Info mbi pronen

Siperfaqja 130 m 2 Tualet
Tipi 2+1 Ballkon
Kati Lloji prones Projekte
Dhoma 2 Gjendja E pa mobiluar
Kuzhinë Hipotekë E hipotekuar
Distanca nga qendra Viti i ndërtimit 2019
Rikonstruktuar Po Sipërfaqja totale m 2

Pershkrimi

Projekt i ri, i cili sapo ka filluar në Sarandë me plazh privat dhe pishine.. Vendndodhje e mrekullueshme me pamje panoramike te detit Projekti mbulon 31 apartamente me 1dhe 2 dhoma gjumi, te gjitha me pamje nga deti. ' Golden Resisdence Beach 'ndodhet pranë ' Bougainville Bay'resort & spa. Projekti do të jete me një dizajn modern i planifikuar me 7 kate duke siguruar 31 apartamente dhe 3 papafingo. Përveç kësaj, do të ofrojë një standard të lartë cilësie ndertimore, ashensor dhe mirëmbajtje të cilësisë se larte. Për informata shtesë mos hezitoni të na kontaktoni.

Karakteristika

  Parkim


Distanca

 50m
 10m
 100m
 20m

VendodhjaGet more details

Prona te ngjashme

Avatar

Vile - 284m2

Street Butrinti

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Avatar

Vile - 284m2

Street Butrinti

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Avatar

Vile - 361m2

Berdenesh

0€

3 Rooms 3 Toilets

E re

Read More