''Blue Horizon Villas Resort''

''Blue Horizon Villas Resort''

Rruga Butrinti Sarande

Përshkrim

''Blue Horizon Villas Resort''

Ky projekt spektakolar i vilave ndodhet në vendndodhjen më të mirë të Sarandës në intimitet të plotë,  në një lagje ekskluzive që dallon nga qyteti dhe ka rrugët e saj
dhe shtigje për të shetitur përreth, si dhe një kopsht i madh dhe pamje të papenguar të detit.

Blue Horizon Villas Resort është një resort i mirëmenduar dhe i planifikuar që përbëhet nga 14 vila të ndara me afërsi të menjëhershme me detin dhe pamje mahnitëse të detit blu të Mesdheut. Të gjitha njësitë kanë një pishinë private dhe një kopsht me qasje të drejtpërdrejtë në një plazh të përbashkët, privat poshtë pronës. Çdo vilë është projektuar në dizajn modern dhe ka një kopsht të gjelbër me palma me gjelbërim të përhershëm dhe ullinj që rrethojnë secilën ndërtesë dhe zonën e pishinës private. Sipërfaqet e bardha dhe dritaret e mëdha me një fokus shumë të qartë në kapjen e dritës dhe shfaqjen e pamjes unike direkt drejt horizontit dhe detit. Madhësia e vilave siguron mundesine e ndenjes deri ne dy familje atje në të njëjtën kohë. Prandaj, ky mund të jetë një investim i mirë dhe interesant së bashku me prindërit, vëllezërit e motrat dhe miqtë.
Blerësi ka mundësinë të propozojë ndryshime edhe në vizatimet brenda shtëpisë. Zona është disi e ndarë nga qendra turistike e qytetit të Sarandës, megjithatë afër objekteve që dëshironi të keni per pushime.

 

Detaj

 • County:

  Qarku i Vlorës
 • City:

  Sarandë
 • Zip code:

  9701

Indoor amenities

Outdoor amenities

Distances

 • Beach:

  10 m
 • Bus:

  200 m
 • Restaurant:

  100 m
 • Coffee shop:

  100 m

Vendndodhja e pronës

Walkscore

Zbulo një shtëpi ku do të doje të qëndroje

Na ndiqni

placeholder