''Ionian Bay Luxury Resort''

Përshkrim

Ionian Bay Luxury Resort 

Projektuar për një mënyrë jetese mesdhetare, ‘’ Ionian Bay Resort ’’ do të jetë një nga vendpushimet kryesisht unike në arandë, si dhe në të gjithë vijën bregdetare.
Forma e jashtëzakonshme e strukturës luksoze dhe tiparet ekskluzive arkitektonike, kombinohen me komoditetin dhe modernitetin e teknologjise më të fundit inxhinierike.

Për më tepër, ky projekt gëzon një vend me të vërtetë të privilegjuar dhe kryesore në pjesën më të zhvilluar në qytetin e Sarandës dhe duke pasur një shtrirje kaq të gjerë
Mbulimi i vijës së parë të plazhit që do të sigurojë për të gjithë komoditetin dhe privatësinë
Rrethohuni me relaksim dhe paqe dhe rifitoni të bukurën,
përvojat e mbledhjeve familjare dhe shoqerore.

Nëse ju pëlqen të jetoni në një nga vendpushimet më ikonike të Sarandës ,Shqipëri dhe dëshironi
shijoni një mënyrë jetese ekskluzive pranë bregdetit, dhe restorante të shpeshta, kafene, palestër dhe
duke kërkuar përvoja të jashtëzakonshme luksoze, atëherë ''Ionian Bay Resort''  është mundësia juaj perfekte investimi.

Detaj

 • County:

  Qarku i Vlorës
 • City:

  Sarandë
 • Zip code:

  9701

Outdoor amenities

Distances

 • Beach:

  10 m
 • Bus:

  50 m
 • Pharmacies:

  100 m
 • Bakery:

  100 m
 • Restaurant:

  10 m
 • Coffee shop:

  10 m

Vendndodhja e pronës

Walkscore

Zbulo një shtëpi ku do të doje të qëndroje

Na ndiqni

placeholder