Apartament ne shitje

Apartament ne shitje

Rruga Butrinti

 • 1 Bathrooms
 • 1 Bedrooms
 • 72m2 Size
€75000

Përshkrim

Apartament 72m2 ne shitje ne Sarande

‘’ Saranda Real Estate ’’ ofron per shitje këtë apartament të mobiluar me pamje nga deti të vendosur në katin e dytë vetëm 70 metra nga plazhi. Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë gjumi, 1 banjo, sallon dhe një ballkon me pamje nga deti. Ndodhet në Rrugën Butrinti.

 

Detaj

 • County:

  Qarku i Vlorës
 • City:

  Sarandë
 • Zip code:

  9701
 • Area:

  50-100m2
 • Size:

  72 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  1
 • Rooms:

  2
 • Sale price:

  € 75000

Indoor amenities

Outdoor amenities

Distances

 • Beach:

  70 m
 • Bus:

  50 m
 • Pharmacies:

  200 m
 • Bakery:

  50 m
 • Restaurant:

  10 m
 • Coffee shop:

  10 m

Vendndodhja e pronës

Walkscore

Zbulo një shtëpi ku do të doje të qëndroje

Na ndiqni

placeholder